Info

ODRASLIODRASLIDECADECA
1/2 dana posle 12:001 dan
ALPSKI KOMPLET ( Skije, cipele, štapovi )1.500,001.000,00800,00500,00
SKIJE2.000,001.200,00
OUTLET Skije600,00400,00
OUTLET Komplet800,00600,00
CIPELE700,00500,00500,00300,00
ŠTAPOVI200,00150,00150,00100,00
SNOWBOARD - daska i cipele1.800,001.200,001.200,00800,00
SNOWBOARD - daska1.100,00800,00800,00600,00
SNOWBOARD - cipele750,00550,00550,00400,00
ODELO I RUKAVICE 1.500,001.000,00
JAKNA ILI PANTALONE900,00600,00
RUKAVICE, NAOČARE, KACIGA400,00300,00

POPUSTI IZNAJMLJIVANJA:

  • Preko 3 dana – 10%
  • Preko 5 dana  – 15%
  • Preko 7 dana – 20%

Familijarni popust:

  • 4 osobe – 1 dete GRATIS

Napomene:

  • Cena za dete do 15 godina starosti – dužina skija do 130 cm
  • Izglubljena oprema obračunava se po sistemu: nabavna cena + 10%

*Najam za pola dana je moguć posle 12h

Cene su u dinarima (RSD), sa uključenim PDV-om.

Prijavite se na newsletter